HYPERCON 2.0 míří do Prahy

Od konání HYPERCONu v Novém Jičíně uběhl již skoro měsíc a za necelý měsíc se s vámi potkáme v Praze! Do Prahy přivážím o dva speakery více (Ondřej Bačina – DELL, Markus Klein – Orange Networks) a celé dva dny se budou konat v největším sále Microsoftu v přízemí. Organizační přípravy jsou v plném proudu, obsahy přednášek podstupují finální ladění a laby zatěžují náš hardware na 110%.

číst dále...

HYPERCON 2.0 se blíží

Již za dva dny začíná konáním v Novém Jičíně pokračování mé konference HYPERCON zaměřené na Hyper-V a související technologie. Na konci ledna hned navážeme pražským termínem. Můžete se opět těšit na maximum zajímavých informací a praktických ukázek. Pokud jste se ještě nezaregistrovali, tak neváhejte – počet volných míst velice rychle klesá. Registraci na pražšké konání otevřeme již brzy.

číst dále...

Hledám posilu do System Center teamu

Je to už nějaká chvilka, co jsem se přesunul do spol. KPCS a mám na starost implementace System Center a souvisejících technologií. Jelikož máme práce víc než dost, tak hledám posilu do svého System Center teamu! Pokud máte zkušenost s nasazením a správou především SCCM, SCOM, SCSM a SCDPM, tak jste možná ten/ta, koho/kterou hledáme. Více informací najdete na webu KPCS zde.

číst dále...
Novější příspěvky | Starší příspěvky